ÜRÜNLER

KEPENK VE PANJUR TAMİRİ

HEMEN ARA 0212 445 60 14

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri

Kepenk tamiri hizmeti vermekte olan Glass Market, İstanbul’da bir çok bölgede kepenk tamiri, bakımı, servisi hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Günümüz de daha çok motorlu veya otomatik de denilen kepenkler kullanılmaktadır. Kepenklerin eski tip olması açma veya kapatma işleminde güç gerektireceğinden dolayı kullanımı zor ve zahmetlidir.Otomatik kepenkler eski tip kepenklere göre kullanımı çok kolay ve zahmetsizdir. Bir diğer artısı da eski tip kepenklerin kilit yöntemiyle güvenlik oluşturmasına karşılık yeni tip kepenklerin özel kodlu kumandalar ile çalışıyor olmasıdır. Eski tip kepenkler güvenlik açısından da çok sağlam değillerdir. Gelişen teknoloji ve yeni çıkan cihazlar ile geliştirilen otomatik kepenkler güvenlik açısından daha çok tercih edilen modellerdir.

Kepenk Sistemi

İş yerlerine kullanımı daha sık tercih edilen kepenkler için size en yakın bulunan kepenkci iş yerinize en uygun kepenk modelini size sunacaktır ve gerekli hizmeti en kaliteli şekilde tarafınıza ulaştıracaktır. Kepenk işinde güzel iş ve hizmet çok önemlidir çünkü sizin için değeri ve önemi olan her şeyi bir bariyer ile güvenlik altına almak istersiniz. Bundan dolayı tarafınıza sunulan hizmet kalitesi ve işçilik büyük önem taşımaktadır.

Kepenk Tamiri Servisi

Kepenk sadece güvenlik için değil aynı zamanda depo, mağaza gibi iş yerlerinde cam temizliği ve güneş ışınlarının zarar verebileceği ürünlere karşı da koruma sağlar. Bozulan kepenkleriniz içinde kaliteli bir firmaya kepenk tamiri yaptırabilirsiniz. Kepenk tamirini son teknoloji cihazlar ve estetik düşünceyle yaptırmanız mümkündür istanbul kepenk kaliteli hizmet ve muhteşem işçiliği ile bu konuda bir telefon uzağınızdadır. Kepenkleriniz de ki hasarları en kaliteli işçilik ve hizmetle onarımı ve servisi sağlayan firma bu konuda işçiliğini son derece titizlikle yapmaktadır.

Oldukça önemli olan bir diğer konu da kepenk bakımı ve temizliğidir. Kepenk temizliği de önemlidir çünkü motor sisteminin içine kaça büyük toz parçaları veya havada uçan poşet, ip gibi şeyler motora girebilir. Kepenk bakımı içinde çok iyi olan kepenk tamircisi bu işi halledebilir. Kepenk yaptırmak maliyetli gibi gözükse de alınan güvenlik önlemi ve diğer koruma sağlayacak tüm dış etkenleri düşününce maliyetini hak eden bir parçadır. Kepenk taktırmak profesyonel hizmetler ile çok kolay takılabilir. Kepenk takımı için gerekli olan ölçüleri alan firma güzel hizmet ile işiniz tamamlar.

© Copyright 2017 Otomatik Kepenk
TIKLA HEMEN ARA