• Fotoselli Kapı Tamiri

  Fotoselli Kapı Tamiri

  Fotoselli Kapı Tamiri, Müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmalar sergileyen otomatik kapı servisi hizmetleri titiz bir şekilde yürütülmektedir. En çok yana kayar modellerde uygulanan tamir ve bakım işlemleri, garantili bir şekilde yapılmaktadır.

 • Tüm Kepenk ve Panjur Tamirleri

  Tüm Kepenk ve Panjur Tamirleri

  Kepenk ve panjur tamiri hizmetlerini sizlere kapsamlı bir şekilde sunmaktayız. Bakım, onarımi tamir servisi gibi hizmetlerimizi İstanbul’un bir çok noktasında deneyimli ustalarımız ile sizlere sunmaktayız.

 • Endüstriyel Kapı Tamiri

  Endüstriyel Kapı Tamiri

  Endüstriyel Kapı Tamiri gibi bir çok kapı, kepenk servisi, tamiri, bakımı hizmetleri yapmaktayız. Yoğun ve hızlı trafik akışının olduğu tesislerde poliüretan dolgulu, çelik ya da alüminyum kaplı, emniyetli, görüş özelliği sunan…

 • Motorlu Panjur Tamiri

  Motorlu Panjur Tamiri

  Motorlu Panjur tamiri, Servisi, bakımı, onarımı gibi bir çok tamir hizmetleri için deneyimli ustalarımız sayesinde sizlere anında 7/24 servis hizmeti yapmaktayız.

 • Otomatik Panjur Tamiri

  Otomatik Panjur Tamiri

  Otomatik Panjur tamiri Tüm tamirat sürecinde alanında profesyonel yetkin çalışma kadrosu tüm noktaları tek tek inceleyerek arızanın çıkış nedenini tespit etmekte ve eğer panjur sistemi motorlu ise motordan kaynaklanan bir arıza olup olmadığını da gözden geçirmektedir.

 • Otomatik Garaj Kapısı Tamiri

  Otomatik Garaj Kapısı Tamiri

  Otomaik Garaj kapısı tamiri işlemleri titizlik isteyen işler olması açısından bu konuda kalifiye elemenler kullanılmaktadır. Garaj kapılarının imalat aşmasında kullanılan malzemelerin kalitesi olması uzun ömürlü bir garaj kapısına sahip olma konusunda en önemli hususu oluşturmaktadır.

 • Otomatik Kepenk Tamiri

  Otomatik Kepenk Tamiri

  Otomatik kepenk tamiri ve sistemler, aşağıdan yukarı doğru açılan ve yukarıdan aşağı doğru kapanan, daha çok güvenlik amaçlı kullanılan sistemlerdir. Patlayıcı, güneş ışınları, yanıcı ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Çoğu firma otomatik kepenk sistemini çelik malzemeden yapar.

 • Kepenk Tamiri

  Kepenk Tamiri

  Kepenk tamiri, İş yerlerine kullanımı daha sık tercih edilen kepenkler için size en yakın bulunan kepenkci iş yerinize en uygun kepenk modelini size sunacaktır ve gerekli hizmeti en kaliteli şekilde tarafınıza ulaştıracaktır.

 • Motorlu Kepenk Tamiri

  Motorlu Kepenk Tamiri

  Motorlu kepenk tamiri sistemleri otomatik kapı sistemlerinin bir parçası olan otomatik kepenk ürünleridir. Bunlar genellikle alışveriş merkezlerinde de tercih edilen ancak evlerde de sıklıkla kullanılan otomatik açılıp kapanabilen otomatik kapı sistemleridir.

 • Panjur Tamiri

  Panjur Tamiri

  Panjur tamiri, İstanbul bölgesinde panjur tamiri gibi bir çok panjur işlemleri için bizlere ulaşabilir, bigiler alabilirsiniz.

© Copyright 2017 Otomatik Kepenk
TIKLA HEMEN ARA