ÜRÜNLER

KEPENK VE PANJUR TAMİRİ

HEMEN ARA 0212 445 60 14

Fotoselli Kapı Tamiri

Fotoselli Kapı Tamiri

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmalar sergileyen otomatik kapı servisi hizmetleri titiz bir şekilde yürütülmektedir. En çok yana kayar modellerde uygulanan tamir ve bakım işlemleri, garantili bir şekilde yapılmaktadır. Fotoselli kapı tamiri servis hizmetleri kapsamında;

Yana kayar fotoselli kapı
Dairesel yana kayar fotoselli kapı
Teleskobil yana kayar fotoselli kapı
Yarı hermetik fotoselli kapı
Tam hermetik fotoselli kapı
Manuel döner fotoselli kapı
Otomatik döner fotoselli kapı

Modelleri üzerinde tüm tamir bakım ve yedek parça değişimleri titizlikle yapılmaktadır. Özellikle insan giriş çıkışlarının yoğun olduğu alanlarda kullanılan fotoselli kapı modelleri, radar sistemi ile donatılmış insan hareketlerini hassas algılama yetenekleri sayesinde hizmet vermektedir. İstanbul bölgesi olarak yaygın hizmet anlayışı çerçevesinde çalışan otomatik kapı servisi firma elemanları, konusunda uzman yetenekli teknik personellerden oluşmaktadır. Kalabalık bir şehir olan istanbul fotoselli kapı servisi hizmetlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu alanı oluşturmaktadır.

Otomatik Kapı (Fotoselli Kapı) Tamiri

Garantili Fotoselli Kapı Tamiri

Firma yetkilileri olarak 7/24 hizmet anlayışı ile çalışan firma elemanlarının servis hizmetlerinin uzun ömürlü memnuniyet sağlaması acısından yapılan tüm işlerde ve değiştirilen yedek parçalarda 1 yıllık servis garantisi verilmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti kat sayısı gün geçtikçe olumlu artışlar sağlayarak ilerlemektedir. Kullanılan teknik ekipmanlar en modern cihaz topluluğunu oluştururken, fotoselli kapı tamiri işlemlerinde orijinal yedek parça kullanımı en çok dikkat edilen konulardandır. Yapılan işlerden sonra sağlanan garanti kapsamına giren kullanıcı seviyesi yapılması gereken işler garanti formunda açık bir şekilde belirtilir. Firma garantisi oluşturulurken son zamanlarda yurt genelinde sıkça kullanılan ucuz Çin malı ürün kategorisinde kesinlikle malzeme temini yapılmamaktadır. Bu sayede otomatik kapı tamiri işlerinde müşteri memnuniyetini hedeflediğimiz boyutta elde etme fırsatı sağlanmaktadır.

Otomatik Kapı – Fotoselli Kapı Tamiri Arıza Tespiti

En sık kullanılan otomatik kapı modellerinden olan fotoselli kapı modelleri arıza tespiti yapılırken en modern cihazlar kullanılarak en kısa süre içerisinde arızanın sebebi tespit edilmektedir. Genellikle arıza tespiti konusunda otomatik kapı sistemleri üzerinde ortaya çıkan sorunlar motor arızası ve kepenk arızaları olduğu görülmektedir. Otomatik kapı sistemlerinde tespit edilen arıza parça değişimi gerektiriyorsa orijinal yedek parça kullanımı esas alınarak uzun ömürlü bir tamir işlemi yapılmaktadır. Kapıların uzun süre kullanımından sonra değişim gerektiren büyük parçalarının temin edilmesinin ardından montajı titizlikle yapılarak orijinal otomatik kapı çalışma prensiplerine uygun hale getirilir. Tamir ve bakım çalışmaları kapsamında otomatik kapı sistemleriservis hizmetleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde orijinal yedek parçalar kullanılarak ihtiyaç duyulduğunda en hızlı arıza tespiti çalışmalarını ortaya çıkaran servis hizmetleri topluluğu oluşturulmaktadır.

Bizlere Fotoselli Kapı Fiyatları, Fotoselli Kapı Tamiri, Otomatik Kapı Tamiri, Fotoselli Kapı Servisi, Otomatik Kapı İstanbul olarak ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14
TEL : 0533 437 60 14
© Copyright 2017 Otomatik Kepenk
TIKLA HEMEN ARA