ÜRÜNLER

KEPENK VE PANJUR TAMİRİ

HEMEN ARA 0212 445 60 14

Otomatik Garaj Kapısı Tamiri

Garaj Kapısı Tamiri

 Otomatik Garaj kapısı tamiri işlemleri titizlik isteyen işler olması açısından bu konuda kalifiye elemenler kullanılmaktadır. Garaj kapılarının imalat aşmasında kullanılan malzemelerin kalitesi olması uzun ömürlü bir garaj kapısına sahip olma konusunda en önemli hususu oluşturmaktadır. Bu anlayış çerçevesinde yapılan garaj kapısı imalatları kapıların bütününü oluşturan malzemelerin dış etkilerden çabuk deforme olmayan türlerinden seçilmektedir.Otomatik Garaj Kapısı Servisi

Çalışan elemanlar montaj aşamasına geçmeden kullanılacak otomatik garaj kapısının tüm donanımlarının gerekli tüm kontrollerini yaparak montaj işlerinin yapılacağı noktaya götürmektedir. Burada önceden yapılan etüt çalışmaları neticesinde tasarlanan otomatik garaj kapısı tüm fonksiyonlarını en rahat şekilde yerine getirecek şekilde imalatı yapılmaktadır. Otomatik garaj kapısı motoru güçlü elektrik enerji kaynaklarında oluşan dalgalanmalardan kolay etkilenmeyen modellerinden seçilerek montajı yapılmaktadır. Hem manüel hem elektrik güç kaynağı ile açılıp kapanan garaj kapıları için en kullanışlı uzaktan kumanda sistemi kullanılmaktadır.

Otomatik Garaj Tamiri

Otomatik Garaj Kapısı Uzaktan Kumanda Kopyalama İşlemi

Otomatik garaj kapılarında kullanılan uzaktan kumanda sistemleri arızalanması durumunda bu konuda uzman teknik elmanlar devreye girerek anında yeni uzaktan kumanda temini sağlamaktadır. Garaj kapısı açıp kapatma, işlemlerinde kullanılan otomatik garaj kapısı uzaktan kumanda kopyalama işlemleri firma yetkililerinin kontrolünde yapılarak kullanılan kumanda yeni kullanılır hale getirilmektedir.

Bu konuda en tecrübeli elemanlar en ekonomik uzaktan kumanda temini sağlama konusunda son derece yetenekli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Otomatik kapı kumandası kopyalama işleminde öncelikle orijinal kumandadan destek alınmaktadır. Kumanda kopyalama teknikleri kullanılarak bu konudaki, mağduriyetler garanti kapsamında çözümlenmektedir.

Garaj Kapısı Tamiri İşlemleri

Garaj kapısı tamir işlemlerinde hedeflenen nokta müşteri, memnuniyeti ve müşteri güvenliği olmaktadır. Bu kapsamda yapılan garaj kapısı tamiri işlemleri ile müşterilerimiz;
Araçlarını daha güvenli ortamlarda saklayarak hem hırsızlık sorununun önüne geçmekte hem de araçlarını atmosferik olayların etkisinden korumaktadır.

Özellikle kalabalık bir şehir olan İstanbul otomatik garaj kullanımında yaygın tamir işlerinin gerektiği bir alanda imalatını ve montajını yaptığımız garaj kapılarında kullanılan kontrol üniteleri ve motor sistemler kapalı bir durumda ortaya çıkarılması daha uzun ömürlü kullanım imkânı sunmaktadır.

Kullanılan otomatik garaj kapısı motoru kapı boyutunu tam randımanlı kaldırma kapasitesine sahip yapıda olan beygir gücü yüksek motor tiplerinden seçilerek arızaların önüne geçilmektedir.

En Kullanışlı Garaj Kapıları Montajı

Garaj kapıları araçları koruma altına alırken insan hayatında kolaylaştıran sistemler olarak değerlendirilmektedir. Teknolojinin sürekli, yenilikler yaratması garaj kapısı tamir ve bakımı ve montajı konusunda değişik modellerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu kapsamda tamir ve bakım çalışmalarımızın yoğunlaştığı garaj kapısı modelleri;

-Panjur tipi garaj kapısı tamir işlemleri
-Seksiyonel garaj kapısı tamir işlemleri
-Tek parçalı garaj kapısı tamir işlemleri
-Yana kayar garaj kapısı tamir işlemleri
-İki parçalı menteşeli garaj kapısı tamir işlemleri itina ile yapılmaktadır. Aynı zamanda fotoselli garaj kapılarının tüm sistemlerinin bakımı, onarım ve yedek parça değişimi işlemleri itina ile yapılmaktadır.

© Copyright 2017 Otomatik Kepenk
TIKLA HEMEN ARA